Answer
$$s(t)=4.91(1-e^{-\frac{(22.36)}{39.92}t} )$$
Work Step by Step
We have: $s(t)=\dfrac{v_0 m}{k}(1-e^{-kt/m} )$
Since, $\dfrac{v_0 m}{k}=4.91$
Plug in the given data; we have: $\dfrac{(275)(39.92)}{k}=4.91$
$\implies k \approx 22.36$
Now, $$s(t)=\dfrac{v_0 m}{k}(1-e^{-kt/m} )=4.91(1-e^{-(22.36)t/39.92} )$$
So, $$s(t)=4.91(1-e^{-\frac{(22.36)}{39.92}t} )$$